Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více


Poradna Zásuvky

Jak vybrat zásuvku?

Zásuvky je možné rozlišovat podle toho, zda jsou bez clonek nebo s clonkami. Zákazník si může také vybrat zásuvky s přepěťovou ochranou, které chrání zapojené spotřebiče při přepětí v elektrické síti. Toto přepětí je následně signalizováno buď opticky (kontrolkou) nebo akusticky (signál).

Doplňkem jsou zásuvky s popisným polem nebo ochranným víčkem. Je možné rozlišit zásuvky do běžných obývacích prostor nebo případně do náročných podmínek.
Konkrétní výběr modelu zásuvky záleží na výrobci, zda jsou zásuvky vyráběny jako „moduly“ kdy je potřeba dokoupit rámeček (například některé modely ABB, Schneider Electric - Unica) nebo hotové výrobky (většinou dvojnásobné zásuvky).
Porovnat zásuvky