Recenze PowerCube ReWirable USB

• Cestovní adaptéry
  • 4 zásuvky + 2 USB
  • Možnost připojení IEC kabelu
  • O ničem nevím

Kostku jsem zakoupil především na cestování. Hodí se v případě, že je v místě pobytu málo zásuvek. Při cestách do zahraničí je pro mě zase lepší vzít si s sebou jednu kostku než několik redukcí. Vzhledem k tomu, že má dva USB porty, stačí mi pro nabíjení telefonu už jen kabel.
Díky možnosti připojení IEC kabelu se dá využít i doma jako prodlužovací kabel s více zásuvkami.¨
Při cestování bych ocenil, kdyby byla kostka ještě menší, ale rozměry jsou samozřejmě dány velikostí zásuvky.

Ověřený zákazník Electro World

Ověřený zákazník obchodvpraze

PeMi

Přidáno: 16. března 2018

Zakoupeno v obchodvpraze

• Kompaktnost a možnost použít "do celého světa"

Překvapila mě váha, kdo cestuje a počítá každé deko ...

Ověřený zákazník AJ TRADE s.r.o.

Přidáno: 6. března 2018

Zakoupeno v AJ TRADE s.r.o.

Splňuje požadavky

Ivka204

Přidáno: 18. prosince 2017

Zakoupeno v PowerCube.cz

víceúčelový adaptér nám vyřešil problém se dvěma zásuvkami na jednom místě a navíc velmi lehký, skladný a vkusně vyhlížející

Ověřený zákazník i-obchod24.cz

Pagrossman

Přidáno: 14. srpna 2017

Zakoupeno v i-obchod24.cz

• 2x USB
  • 4x standardni zasuvka
  • Moznost si z PowerCube udelat prodluzku pomoci serveroveho napajeciho kabelu.
  • Pekny design (+ hodne barev)
  • Cvocek, ktery drzi pripevneny nastavec do zasuvky mi prijde lehko zlomitelny (zatim se nasesti nestalo)
  • Soucasti nejsou nastavce pro cely svet (chybi minimalne Italie), cili nutnost kupovat dalsi redukce

PowerCube mi padnul do oka hned jak jsem ji videl. Barvu vybrala pritelkyne :D. Takze jsme spokojeni oba. Zasuvky jsou otoceny vzdy tak, aby si navzajem neprekazely, coz je dobry napad.
Osobne doporucuji spise pripojit kabel a samotnou powercube nechat lezet na zemi, nebo ji pripevnit na stul tak, aby lezela. Zbytecne nezatezovat zavesenim na stene. PowerCube toho na zatez moc nevydrzi. Nezapomente, ze do zateze se pocita jak adapter, ktery do ni zapojite, tak kabelaz, ktera od PowerCube vede.

Ověřený zákazník CZC.cz

Zuzana Zarembová

Přidáno: 29. března 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Neocenitelný pomocník na cestách pro někoho, kdo má sebou víc přístrojů, které je potřeba nabíjet (telefon, počítač, atd.) a cestuje do různých zemí

Ověřený zákazník Mobilcentrum

Přidáno: 22. září 2016

Zakoupeno v Mobilcentrum

• ýborná věc na dovoleno, nemusím brát další nabíječky...
  • ni

Ověřený zákazník tipa.eu

Pěna

Přidáno: 18. května 2016

Zakoupeno v tipa.eu

• Vyměnitelné adaptéry pro různé země (USA, Velká Británie, Austrálie, státy evropské unie, atd.)
  • Místo vyměnitelného adaptéru je možnost napájení kabelem od stolního PC (konektor GST3G)
  • Rozbočovač na 4 zásuvky evropského typu
  • 2 USB porty pro nabíjení telefonů, atd.
  • Kompaktní provedení
  • Rozumná cena ve srovnání se standardními adaptéry

Na cestu do USA jsem potřeboval adaptér na tamní typ zásuvek a protože obvykle potřebuji napájet více věcí najednou, byl PowerCube ideální volbou. Funguje perfektně, snadno se s ním pracuje a v porovnání s cenou obyčejných adaptérů (1:1) je jen o pár korun dražší, takže můžu jedině doporučit. Navíc jde adaptéry vyměňovat, takže jej využijete ve většině zemí světa a díky adaptéru do našich zásuvek jej můžete využít i jako standardní rozbočovač doma.

Ověřený zákazník Omko Digital

Přidáno: 15. dubna 2016

(Upraveno 15. dubna 2016)

Zakoupeno v Omko Digital

• Hotely mívají malý počet zásuvek.Tento adaptér může u jedné
  • zásuvky nabít kameru, fotoaparáty a mobilní telefony najednou

Tento produkt ocení cestovatelé kteří cestují na poznávací zájezdy,hodně fotografují a natáčí na kameru a pak ve velmi
krátkém čase potřebují tyto spotřebiče nabít.Po návratu z cest
se tento adaptér dá využít i doma

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 2. ledna 2016

Zakoupeno v Alza.cz

výborná věc

Ověřený zákazník tipa.eu

Přidáno: 1. ledna 2016

Zakoupeno v tipa.eu

• vymenitelna koncovka - idealni na cestovani do jinych zemi
  • 2 USB porty pro nabijeni elektroniky (neni nutne noseni nabijecky, staci kabel)
  • Pomerne "veliky" (oproti jinym cestovnim adapterum tento zabira znatelne vetsi objem)
  • USB porty jsou hodne blizko sobe, pritom na celnim panelu neni nic jineho (a je tam spousta mista)

Jiste zajimavy cestovni adapter, ale pokud nemate mista nazbyt, tak je to na uvazenou - je pomerne "objemni". Jinak je ale velmi prakticky (4 zasuvky po obvodu a na prednim panelu 2 USB porty, ktere dokazi az 2.1 Amperu - pro rychle nabijeni elektroniky).

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 17. září 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Elegantni redukce, skvela na cesty ...
  • Nemam co vytknout ...

Po zkusenostech s pouzivanim teto redukce v US mohu doporucit tuto redukci jako velmi prakticka vybaveni na cesty kde neni k dispozici ceska zasuvka el. energie.

Ověřený zákazník EURONICS

Přidáno: 4. července 2015

Zakoupeno v EURONICS

• Výborná věcička, prodlužovačka a cestovní adaptér v jednom!!! Hezky vypadá a nemá kabel, který je u prodlužovačky nepraktický při cestování...

Bála jsem se, že cestovní adaptéry budou viklat, jak někdo psal na internetu a že USB porty jsou moc blízko u sebe, ale vůbec! Adaptéry se ani nehnou a do USB portu se krásně vejdou dva USB najednou.

Dita

Přidáno: 6. května 2015

(Upraveno 6. května 2015)

• Praktický výrobek na cestování

Doporučuji jsou kvalitní a hezky zpracované.
Děkuji za vstřícnost a ochotu mi vše vysvětlit.