Nejnovější recenze ze sekce Zásuvky

• Vhodný na cesty
  • Hezky zabalený
  • Otevírání jde docela ztuha
  • Není rychlonabíjení

S tímto výrobkem jsem celkově dosti spokojená. Je perfektní na cesty, kde oceníte všechny tři zdířky ale i pevné uchycení ke stolu. Bohužel uchycení je docela náročné, protože na rozevření zařízení je potřeba dost síly. Délka kabelu není ani moc krátká, ani moc dlouhá. Líbí se mi z čeho je kabel vyroben. Box není těžký a po zamotání nezabírá ani moc místa. Jen mě mrzí,že zařízení nenabízí v plné rychlosti. Je to trošku pomalejší, než má vlastní nabíječka.

Legrand 50409

Legrand 50409

Ověřený zákazník E-SVIT.CZ Charles

Zakoupeno v E-SVIT.CZ

• Kvalitní vypínač, velmi snadné zapojení.
Emos P0023

Emos P0023

Ověřený zákazník Alza.cz Monika

• Ok.

Ověřený zákazník Alza.cz Monika

Zakoupeno v Alza.cz

• Rozdvojka je tak akorát, není velká a výhoda vypnutí.
Emos P0025

Emos P0025

• Cena a velikost
  • Bohužel do úzkých zásuvek nedáte 2 nabíječky telefonu atd. vedle sebe, což je špatné a škoda, jinak by to byla super rozdvojka

Emos P0040

Emos P0040

• Všechny kombinace
PowerCube Original Red

PowerCube Original Red

Ověřený zákazník Alza.cz Marek

• Vzhled

Super design a účelné využití 5 zásuvek.

Cubenest PowerCube Original šedá

Cubenest PowerCube Original šedá

Ověřený zákazník Alza.cz Marek

• Design
  • 5 zásuvek

Super vzhled a opravdu účelně "rozdělí" zásuvku.

Ověřený zákazník Testuj.to denisa

• dizajn
  • výkon
  • praktickost
  • černá šňůra

Oceňuji hezký, moderní dizajn který zapadne do jakéhokoliv interiéru. Funkčnost je 100%-ní, nabíjení jak notebooku, tak telefonu bylo skutečně rychlé. Jsme hodně spokojení a určitě koupíme i další. Potěšila by nás možnost, kdyby i šňůra byla bíla, ale to je jenom kosmetický detail.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• praktické kompaktní balení
  • vkusný design (především „džínovinový prstenec")
  • uchycení odolného kabelu
  • možnost bezpečného transportu zařízení
  • pevné a stabilní přichycení k desce stolu
  • kontinuálně funkční DC zásuvka i USB porty
  • celkově chytré řešení pro organizaci napájecích kabelů
  • pouze 1x USB-A a 1x USB-C port
  • s ohledem na celoplastovou konstrukci občasné povrzávání při manipulaci

Unica System+ je kompaktní robustní plastový nabíjecí systém, který umožňuje nabíjet více zařízení najednou skrze klasickou DC zásuvku a dále USB-A a USB-C konektory. Bohužel zařízení je vybaveno pouze po jednom USB každého typu, což hodnotím jako největší slabinu. Co se týče designu není co vytknout, naopak zaujme na omak velmi příjemnou pevnou tkaninou, která obepíná zařízení po celém obvodu. Dvoumetrový opletený napájecí kabel je dostatečně pevný a lze jej částečně uschovat v drážce. Hlavní úlohu, tedy stabilní a pevné přichycení k desce stolu, zvládá zařízení bezchybně i díky silným čelistem, po obou stranách pogumovaným. Během používání doma i v kanceláři posloužila DC zásuvka i oba USB konektory pro rozličná zařízení a ve všech případech spolehlivě distribuovaly konstantní elektrický výkon. Celkově hodnotím výrobek designově a především funkčně velmi povedený, prakticky uplatnitelný doma i v kanceláři, kdy potřebujete mít nablízku rozličné konektory pro připojení vícero zařízení.

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

• design
  • výstupní napětí
  • stabilita
  • v ideálním případě by mohl mít ještě jednu klasickou zásuvku

Designová záležitost která je velmi praktická. Oceňuji silné výstupný napětí na obou USB. Způsob uchycený je velmi pevní a při zapojování el. kabelu není nutné box nijak přidržovat. Přepěťová ochrana je něco co Vám každý výrobce nenabídne. V ideálním případě by box mohl mít ještě jednu el. zásuvku ale chápu že už by to možná bylo na úkor designu. Za mě spokojenost 9/10.

Emos P0026

Emos P0026

Ověřený zákazník Alza.cz Maple

Zakoupeno v Alza.cz

• skvělá pomůcka pro dobíjení mobilů na výletech
  • váží pár gramů

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• praktické
  • design
  • jednoduché uchycení
  • funkčnost
  • kvalita

S nápadem stolního boxu - zásuvky připevněnou ke stolu jsem mile překvapena. Je to opravdu praktické a stále při ruce. .Nabíjení probíhá pak velice snadno, je na stole při ruce a dají se připojit 3 přístroje - USB A, USB C a do zásuvky. Design je nadčasový a moc pěkně provedený, pružinový mechanismus skvěle drží na stole a je velice jednoduché ho dát na místo nebo ho přesunout jinam bez použití šroubů. Dá se použít na maximální výšku stolu 4,5 cm což je super. Box je pokrytý šedou textilií, zdobí ho ještě navíc logo Schneider Electric a je pěkným doplňkem stolu. Praktičnost a funkčnost se mi moc líbí jsem mile překvapena a je to pěkný designový kousek.

Emos P0042

Emos P0042

Ověřený zákazník EMOS.cz Ověřený zákazník

• Roebiratelná

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• USB 3A
  • Lehce se dá připevnit ke stolu
  • Dlouhý a silný přívodní kabel
  • Jen 1 zástrčka

V bytě bojuju se špatným rozmístěním zásuvek. Box má tak akorát dlouhý a silný přívodní kabel, který mi dosáhne kamkoliv po obýváku. Nejčastěji používám box u stolu s počítačem, kde mám prodlužku o 1 zásuvku menší, než potřebuju. S Unica systém nemusím řešit, jestli zapojím 2. monitor, lampičku nebo budu muset vypnout akvárko. Další velká výhoda je 3A USB. Nemusím neustále hledat trafo a 3 A nabije telefon za chviličku.
Schneider Electric je kvalitní firma a nemusím se bát, že jde o čínský šmejd od kterého vyhořím.
Jedinou nevýhodu vidím v tom, že box má jen 1 zásuvku.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Zpracování
  • Dlouhý kabel
  • Možnost nasazení na desku stolu
  • Moderní design
  • 2x USB nabíječka
  • Někomu může chybět více klasických zásuvek např. ze stran výrobku
  • Vyšší cena

Moderní prodlužovací kabel, v tomto případě Box se dvěma USB konektory - USB-A a USB-C a klasickou 230V zásuvkou. V dnešní době pokryje potřeby člověka na home-office v jeho domácí kanceláři. Hodí se však také do jakékoli jiné místnosti v domě díky velice hezkému provedení. Box slouží zároveň jako designový prvek a tak jej není potřeba skrývat za nábytek apod. Díky 2m dlouhému kabelu se nemusíte obávat, že nedosáhne tam, kam potřebujete. Zatím mám z boxu velikou radost a nic mi na něm nechybí. Vícečlenné domácnosti by ale možná ocenily ještě více USB konektorů nebo více 230V zásuvek pro ještě větší variabilitu využití.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

Zakoupeno v Testuj.to

• Ochrana před zkratem a přepětím
  • Možnost uchycení bez nástrojů a šroubů
  • Rychlé nabíjení telefonu díky vysokému výkonu USB portů
  • USB A a USB C
  • Moderní design
  • Elastický pásek na uchycení kabelu
  • Praktičnost
  • Dvoumetrový kabel
  • Bíla barva (je vidět prach)
  • Ze začátku tuhý pružinový mechanismus

Stolního box S z řady Unica Systém+ je velice praktický a díky zásuvce 230V a portů USB A a USB C mám možnost nabíjení hned 3 zařízení najednou. Díky upevnění ke stolu se nemusím krčit pod stolem, abych zapojil nabíječku do prodlužovačky, kterou mám pod stolem. Zároveň nejsem omezen délkou kabelu mé nabíječky a nemusím mít strach z toho, že si nabíječku vyškubnu.
Díky šedé textilii vypadá stolní box velmi moderně. Bohužel na bílé barvě je ihned vidět prach.
Produkt je kvalitní. Materiál, ze kterého je box udělán, je pevný.
Díky pružinovému mechanismu nepotřebuji žádné nářadí a snadno to přichytím ke stolu. Při prvním použití to jde trochu ztuha. Kvůli elastickému pásku, který je součástí balení, si uchytím zbytek kabelu jak potřebuji.
S produktem jsme u nás doma všichni spokojeni.

Zobrazuji 321 - 340 ze 500 recenzí 1...15 16 [ 17 ] 18 19...25